Penzión Vikartovský mlyn

 

 

sa nachádza v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska SKI PARK Liptovská Teplička na brehu Čierneho Váhu (na jeho mieste bol pôvodne mlyn, ktorý postavili urbárnici z Vikartoviec v roku 1918, po ňom je pomenovaná aj lokalita v ktorej sa nachádza).

 

Penzión ponúka ubytovanie v  12 izbách s vlastným sociálnym zariadením a celodenné stravovanie pre ubytovaných hostí. Kapacita ubytovania je 40 osôb (30 postelí + 10 prísteliek). Penzión ponúka rozmanité spoločenské priestory (reštauráciu s kapacitou 70 miest, tanečnú sálu, uzavretú terasu s kapacitou 40 miest) vhodné na rôzne spoločenské podujatia a oslavy, kurzy, školenia, party.

 

Tel.: +421 917 925 494

E-mail.: info@vikartovskymlyn.sk

Penzión u Enky

 

 

Ubytovanie u Enky nájdete mimo obce Liptovská Teplička v prekrásnom horskom prostredí na rozhraní dvoch národných parkov NAPANT a TANAP vo výške 911 m nad morom.

 

Čistý vzduch a vynikajúce klimatické podmienky sú zárukou blahodarného pôsobenia na ľudský organizmus. Bungalov Teplička je 4-izbový moderný objekt, ideálny pre 2 rodiny. Maximálny počet osôb 10.

 

Tel.: +421 908 958 342

Penzión Dolinka

 

 

ponúka v Liptovskej Tepličke ubytovanie v siedmich dvojposteľových a trojposteľových izbách, celodenné stravovanie, príjemné posedenie na terase, opekanie alebo grilovanie na krytom ohnisku pri penzióne a zabezpečenie ďalších služieb.

Tel.: +421 52/789 24 71

 

E-mail:

 info@penziondolinka.sk

penziondolinka@orangemail.sk

Penzión Váh

 

 

stojí priamo v centre obce. Svojou ubytovacou kapacitou 28 lôžok patrí medzi najväčšie v obci. Reštaurácia ponúka polpenziu a plnú penziu pre ubytovaných hostí.

 

Tel. : +421 52 779 81 30

Reštaurácia Turnička

 

 

Reštaurácia Turnička je zariadená v slovenskom štýle, kde môžete stráviť príjemné chvíle pri reprodukovanej hudbe a jukeboxe. Radi vám usporiadame spoločenské akcie v uzavretej spoločnosti s objednávkou živej hudby.

 

tel.: +421 907 982 822

Penzión Ľudmila

 

 

sa nachádza na okraji Liptovskej Tepličky. V lete odtiaľto môžete vyraziť na turistiku do Nízkych Tatier, cykloturistiku údolím, zbierať huby a lesné plody v blízkom okolí. V zime sa môžete lyžovať v 100 metrov vzdialenom lyžiarskom stredisku Smrečiny s technickým snehom a udržiavanými zjazdovými traťami.

 

Tel.: +421 908 074 859

Chalupa pod úbočou

 

 

patrí medzi najstaršie v obci Liptovská Teplička s dodnes zachovalou architektúrou. Bola postavená v roku 1833. Nachádza sa v okrajovej časti centra obce, v tichom prostredí pod lesom. Z chalupy je nádherný výhľad na celú obec a lyžiarske stredisko. Päť minút cesty pešo sa nachádza štýlová reštaurácia s veľmi dobrou kuchyňou a príjemnou obsluhou.

 

Tel. : +421 903 991 241

FACEBOOK

VIDEO

FOTOGALÉRIA

LIPTOVSKÁ TEPLIČKA NA MAPE

 

Obec Liptovská Teplička sa nachádza v Prešovskom kraji, na severnom úpätí Nízkych Tatier,

s nadmorskou výškou 920 m n. m. v strede obce.

 

 

KONTAKT

 

Ul. Štefana Garaja 398/16

059 40 Liptovská Teplička

 

info@teplicka.sk

www.liptovskateplicka.sk

O OBCI    |    PODUJATIA    |     TURISTIKA     |     ZAUJÍMAVOSTI     |     UBYTOVANIE     |     KONTAKT

Tento projekt je spolufinancovaný

Európskou úniou z Európskeho fondu

regionálneho rozvoja.

Investícia do vašej budúcnosti.

Všetky práva vyhradené © 2013 Liptovská Teplička